BONUS – niepoprawny optymista

Adoptuj Wirtualnie Napełnij Miseczkę

Rok urodzenia: 2015
Waga: 13 kg
Miejsce pobytu :  Jaworzno
Wirtualny opiekun: 🔍poszukiwany

KONTAKT

  • ADOPCJA Justyna 504 918 176
    Gdybym nie odbierała, proszę wysłać SMS „BONUS” – oddzwonię.
  • ODWIEDZINY Gabrysia 506 829 776

BONUS to średni piesek w typie pinczera. Jest niezwykle radosny i towarzyski, a przecież przeszedł koszmar – rok zamknięcia w ciemnej komórce, na łańcuchu i w obroży tak zaciśniętej, że ledwo oddychał.

Na szyi pozostał krwawy ślad… BONUSA uratowali sąsiedzi słysząc rozpaczliwe charczenie. Po traumie nie ma już ani śladu, BONUSIK to żywe srebro, sama radość, nieustannie chce się bawić albo przytulać. Jest szczęśliwy tylko z człowiekiem, sam nie ma ochoty zostawać na wybiegu. To młody piesek, pełen optymizmu i wiary w szczęśliwy koniec złych czasów.

Najnowsze wiadomości są takie, że BONUS przeszedł ostre zapalenie trzustki. To cud, że przeżył. Obecnie jest na etapie rehabilitacji, bardzo potrzebuje tymczasu. Oprócz podawania specjalnej karmy  i pilnowania, by się nie przemęczał – nie wymaga innych zabiegów. Warunki hotelowe , w których przebywa – nie są  najlepszym rozwiązaniem. Historia jego dramatycznej walki o życie jest na wydarzeniu fundacji, a także w opisie zbiórki  na rzecz BONUSKA